Рашисти вивезли з Лисичанська до Татарстану 50 старшокласників

Російські окупанти вивезли з Лисичанська Луганської області до Татарстану 50 старшокласників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 2 лютого.

"Ворог вивозить українських старшокласників до РФ аби ті складали шкільні іспити на території росії, – сказано в повідомленні. – Так, з Лисичанська було вивезено 50 11-класників для підготовки та здачі ЄДЕ (ЕГЭ). Всіх їх вивезли до Єлабуги (республіка Татарстан). Надалі їм обіцяють безкоштовне навчання у ВНЗ на території РФ".

Підкреслюється, що мета всіх цих заходів – асиміляція молоді, а отже знову йде мова про етноцид українців й нищення самоідентифікації.

"Водночас такий приклад демонструє, що самі росіяни не вірять, що тимчасово окуповані території – це РФ, а отже, необхідно їхати здавати державні іспити на території росії", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти продовжують примусово видавати російські паспорти на окупованих територіях.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті