Рашисти вивезли з Лисичанська до Татарстану 50 старшокласників

Російські окупанти вивезли з Лисичанська Луганської області до Татарстану 50 старшокласників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 2 лютого.

"Ворог вивозить українських старшокласників до РФ аби ті складали шкільні іспити на території росії, – сказано в повідомленні. – Так, з Лисичанська було вивезено 50 11-класників для підготовки та здачі ЄДЕ (ЕГЭ). Всіх їх вивезли до Єлабуги (республіка Татарстан). Надалі їм обіцяють безкоштовне навчання у ВНЗ на території РФ".

Підкреслюється, що мета всіх цих заходів – асиміляція молоді, а отже знову йде мова про етноцид українців й нищення самоідентифікації.

"Водночас такий приклад демонструє, що самі росіяни не вірять, що тимчасово окуповані території – це РФ, а отже, необхідно їхати здавати державні іспити на території росії", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти продовжують примусово видавати російські паспорти на окупованих територіях.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті