Рашисти вивезли з Лисичанська до Татарстану 50 старшокласників

Російські окупанти вивезли з Лисичанська Луганської області до Татарстану 50 старшокласників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 2 лютого.

"Ворог вивозить українських старшокласників до РФ аби ті складали шкільні іспити на території росії, – сказано в повідомленні. – Так, з Лисичанська було вивезено 50 11-класників для підготовки та здачі ЄДЕ (ЕГЭ). Всіх їх вивезли до Єлабуги (республіка Татарстан). Надалі їм обіцяють безкоштовне навчання у ВНЗ на території РФ".

Підкреслюється, що мета всіх цих заходів – асиміляція молоді, а отже знову йде мова про етноцид українців й нищення самоідентифікації.

"Водночас такий приклад демонструє, що самі росіяни не вірять, що тимчасово окуповані території – це РФ, а отже, необхідно їхати здавати державні іспити на території росії", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти продовжують примусово видавати російські паспорти на окупованих територіях.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті