Десять людей загинули та ще 23 постраждали внаслідок негоди в Україні

Десять людей загинули та ще 23 особи, серед яких є діти, постраждали у Києві та трьох областях України внаслідок негоди. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко 28 листопада у Телеграмі.

"Внаслідок ускладнення погодних умов загинули 10 людей – на Одещині, Харківщині, Миколаївщині та у Києві. 23 людини постраждали, серед них є 2 дитини", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, в Одеській області рятувальники залучалися до допомоги 254 рази. Відбуксовано 849 автомобілів, зокрема 24 автобуси та 17 автомобілів екстреної допомоги. Надано допомогу 2498 людям, зокрема 162 дітям. П'ятеро людей через негоду загинули, ще 15 постраждали.

У Миколаївській області підрозділи ДСНС виїжджали на виклики 66 разів, відбуксували 144 автомобілі. Двоє людей загинули, ще двоє постраждали.

Наразі вісім автодоріг на Миколаївщині та Кіровоградщині залишаються перекритими для руху.

Знеструмлені 411 населених пунктів у 11 областях.

Раніше повідомлялося про п’ятьох людей, які загинули на Одещині внаслідок негоди.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті