Через негоду на Одещині загинули 5 людей — Зеленський

Через жахливі погодні в Одеській області загинуло п'ятеро людей. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 27 листопада.

"На жаль, станом на зараз є загиблі. Найбільше – в Одеській області, пʼять людей", - зазначив Зеленський.

Також президент додав, що внаслідок негоди постраждало щонайменше 19 людей.

За інформацією Володимира Зеленського були знеструмлені майже 1500 населених пунктів у 17 областях. Усюди працюють енергетики над відновленням постачання.

"Щойно це буде можливим, кожне місто, кожне село отримає електрику. Наразі тільки з боку ДСНС України працюють цілодобово сотні людей, сотні одиниць техніки. Допомагає Національна поліція, Національна гвардія, залучені комунальні служби", - зазначив Зеленський.

Президент подякував волонтерам, які підтримують людей у громадах, та особливо відзначив весь колектив ДСНС України, Національної гвардії та Національної поліції, зокрема, надзвичайників Одеського регіону.

Також Зеленський у відеозверненні повідомив про важливу розмову зі Спадкоємним принцем Саудівської Аравії.

"Ми обговорили ситуацію на Близькому Сході, актуальні події та перспективи. Розвиток наших двосторонніх відносин та спільну роботу заради повної реалізації Формули миру. Саудівська Аравія дуже допомагає на цьому напрямку, і я вдячний за це", - зазначив президент.

Як повідомлялось раніше, Зеленський обговорив з головою ЄК перемовини щодо вступу до Євросоюзу.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті