Держдеп США вітає "агресивні заходи", яких вживає Україна в боротьбі проти корупції

Державний департамент США привітав «агресивні заходи», які вживає Україна в боротьбі проти корупції, та наголосив на необхідності продовжувати ці зусилля. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на брифінг речника Держдепу Метью Міллера 2 жовтня.

"Ми побачили, що Україна вживає агресивних заходів, і це включає агресивні заходи впродовж останніх кількох тижнів щодо боротьби з корупцією, і ми вітаємо їхні подальші кроки на цьому напрямі", - зазначив Міллер.

Також він зазначив, що важливо, щоб Україна демонструвала результати в цій сфері, а також створювала витривалу економіку, здатну забезпечувати апарат безпеки та стримувати російську агресію. Адже Україна "завжди залишатиметься сусідом Росії".

Як повідомлялось раніше, Держдеп США запевнив, що американська зброя для України надходить у ті руки.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті