На Дніпропетровщині завдяки громадським активістам переглянули ще три тендери та зекономили майже 2,5 млн грн

У Дніпровському та Синельниківському районах Дніпропетровської області за ініциативою громадських активістів групи «Прозорість та підзвітність» переглянули три тендери, що стосувалися водних мереж – їх обслуговування, догляду, ремонту. Загалом заощадили майже 2,5 млн грн. Про це повідомив перший заступник очільника  Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

«Зменшення витрат – результат зусиль робочої групи «Прозорість та підзвітність». Ці три закупки розглядали на засіданні. Акцентували увагу замовників на завищених цінах. Ті до рекомендацій прислухалися. Уклали додаткові угоди», – розповів Орлов. 

За його словами, Солонянська громада Дніпровського району переглянула тендер на послуги з технічного обслуговування та утримання мереж водопостачання та зменшила його більш ніж на півмільйона гривень.

"На Синельниківщині скорегували дві закупівлі, які стосувалися ремонту водопроводу. На одній заощадили понад 1,5 млн грн. На іншій – більш ніж 433 тис грн.", - повідомив заступник очільника ОВА. 

Як повідомлялося раніше, у  Кам’янському на Дніпропетровщині завдяки громадським активістам заощадили 2,5 млн грн бюджетних коштів. 

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті