У Кам’янському на Дніпропетровщині завдяки громадським активістам заощадили 2,5 млн грн бюджетних коштів

У Кам’янському Дніпропетровської області завдяки активістам групи «Прозорість та підзвітність» вдвічі скоротили витрати за одним з тендерів на влаштування дорожнього покриття на прибудинкових та внутрішньоквартальних територіях. Про це повідомив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Як повідомляється, заощадити 2,5 млн грн стало можливим після того, як робоча група «Прозорість та підзвітність» вказала замовнику на завищені ціни у закупівлі. 

«Робоча група працює на результат. Його дає кожне засідання. Туди запрошуємо замовників, до тендерів яких є зауваження. У даному випадку – це завищені ціни на асфальтобетонні суміші та щебінь», – зазначив Володимир Орлов. 

За словами В області завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» вже скасували або зменшили суму більш ніж півсотні закупівель на понад 691 млн грн

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині завдяки активістам скасували тендер та зекономили понад 40 млн грн бюджету. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті