На Дніпропетровщині завдяки активістам скасували тендер та зекономили понад 40 млн грн бюджету

На Дніпропетровщині завдяки зусиллям громадських активістів групи "Прозорість та підзвітність" скасували тендер із завищеною ціною на утеплення фасаду та капремонт покрівлі житлового будинку в обласному центрі. Про це повідомив заступник очільника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Як повідомляється, на тендер збиралися витратити 41,6 млн грн, проте громадська робоча група "Прозорість та підзвітність" виявила, що його ціна завищена.  

"Цей тендер ми розглядали на засіданні робочої групи "Прозорість та підзвітність". Фахівці виявили – закладена вартість будівельних матеріалів вища ринкової. Загалом – на понад 5,5 млн грн", – зазначив Володимир Орлов. 

За словами заступника очільника Дніпропетровської ОВА, після засідання замовник розірвав договір, і таким чином вдалося уникнути нераціонального використання державних коштів.

Загалом завдяки роботі групи "Прозорість та підзвітність" в регіоні переглянули 36 тендерів і заощадили понад 620 млн. грн. бюджету. 

Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині завдяки громадським активістам вдвічі скоротили задорогий тендер на ремонт. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті