Американська зброя для України надходить у ті руки - Держдеп США

Жодних випадків потрапляння в чужі руки американської зброї, яка надходить в Україну, не виявлено. Зброя використовується належним чином. Про це заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер під час пресбрифінгу, з посиланням на власного кореспондента пише "Укрінформ" 29 вересня.

"Досі ми не бачимо жодного випадку перенаправлення цієї зброї", - сказав Міллер.

Він підкреслив, що Сполучені Штати мають у своєму розпорядженні важливі механізми підзвітності щодо постачання в Україну американської зброї та військової допомоги.

"Ми запровадили суворі механізми контролю, це  також стосується гуманітарної та економічної допомоги, яку ми надаємо", - зазначив Міллер.

Раніше повідомлялось, що НАТО збільшить виробництво боєприпасів для України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті