Данілов: Стихія накрила й російських окупантів. А чи скористається цим Україна – ми про це не розповідаємо публічно

Російські терористи, організовуючи підрив дамби Каховської ГЕС, не розрахували певні речі й через це постраждали й самі. Про це повідомив голова РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю журналісту Андрію Цаплієнку, опублікованому 10 червня.

"Стихія накрила й російських окупантів. У них там є і жертви – я людські жертви, і те, що стосується безпосередньо втрати техніки й багатьох інших речей", – сказав Данілов.

Він підкреслив, що підрив дамби окупанти планували заздалегідь, українська влада знала про це й попереджала, про те не могла цьому запобігти фізично – через те, що територія буда під контролем росіян.

"Вони хотіли це зробити, щоб запобігти нашому контрнаступу. По їх розрахунку, це (підрив дамби. – "ОстроВ") мало відбуватися в інший спосіб, і їх частини не мали б постраждати", – зауважив Данилов і уточнив, що зрештою в окупантів певні речі пішли не за їхнім планом.

На питання журналіста, чи скористається Україна цією ситуацією, адже тепер росіян "...там немає – на тих лініях оборони, які затоплені", голова РНБО відповів: "Що стосується тактики і стратегії – ми про це не розповідаємо в публічних засобах масової інформації".

Раніше з посиланням на Данілова повідомлялось, що перед підривом Каховської ГЕС росіяни максимально накопичили воду, щоб зашкодити сильніше.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті