У Парижі пройде виставка робіт українського художника, присвячена наслідкам підриву Каховської ГЕС та Третій світовій війні

У Парижі пройде виставка робіт художника Ігоря Гусєва, які присвячені наслідкам підриву Каховської ГЕС та Третій світовій війні. Про це у Фейсбуці повідомляє Одеський музей сучасного мистецтва.

«У Парижі відбудеться урочисте відкриття виставки творів українського художника Ігоря Гусєва, присвяченої наслідкам теракту на Каховській ГЕС та Третій світовій війні», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що всі картини створені завдяки використанню штучного інтелекту.

В експозиції представлені твори митця, в яких відображено його власне бачення щодо трагедії на Каховській ГЕС.

«Художник уявив, як вода затоплює тварин, що утримуються в клітках, і саме це стало стимулом для створення нової серії творів», - повідомляють у музеї.

Підкреслюється, що ці роботи Ігоря Гусєва розкривають наслідки воєнного злочину, над яким окупанти намагалися затягти завісу мовчання, забороняючи працювати ЗМІ та навіть обстрілюючи рятувальників.

Виставка «Високоточна любов або Третя світова» триватиме з 25 січня по 29 лютого в Культурному центрі Посольства України у Франції Centre Culturel d'Ukraine en France.

Ігор Гусєв - український художник, поет, автор перформансів, фільмів, об'єктів та інсталяцій, учасник і організатор мистецьких акцій, лідер руху «Арт-рейдери», засновник андерграундної галереї «Норма». Постійний учасник великих виставкових проєктів, таких як «Рестарт», «Космічна Одіссея», «Незалежні», «20 років присутності», спецпроєкт Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 «Подвійна гра», Одеська бієнале сучасного мистецтва, «Дні України у Великій Британії».

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті