"Дали відмашку мовчати й локалізувати інцидент". Полонений співробітник ФСБ з Бєлгородської області дав свідчення

Співробітник ФСБ з Бєлгородської області, який потрапив у полон до російських добровольців, дав свідчення щодо того, як на "інцидент" реагувала російська влада та ФСБ. Відповідне відео позмістив Телеграм-канал "Оперативний інформ" 31 травня.

"Короткий фрагмент допиту співробітника російського ФСБ, який нещодавно потрапив у полон російських добровольців в БНР", – сказано в повідомленні.

"Нам дали відмашку мовчати й максимально локалізувати цей інцидент", –  розповідає полонений співробітник ФСБ.

Раніше повідомлялось, що населення Бєлгородщини лояльне до російських повстанців. Українська розвідка не виключає "ланцюгової реакції".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті