"Дали відмашку мовчати й локалізувати інцидент". Полонений співробітник ФСБ з Бєлгородської області дав свідчення

Співробітник ФСБ з Бєлгородської області, який потрапив у полон до російських добровольців, дав свідчення щодо того, як на "інцидент" реагувала російська влада та ФСБ. Відповідне відео позмістив Телеграм-канал "Оперативний інформ" 31 травня.

"Короткий фрагмент допиту співробітника російського ФСБ, який нещодавно потрапив у полон російських добровольців в БНР", – сказано в повідомленні.

"Нам дали відмашку мовчати й максимально локалізувати цей інцидент", –  розповідає полонений співробітник ФСБ.

Раніше повідомлялось, що населення Бєлгородщини лояльне до російських повстанців. Українська розвідка не виключає "ланцюгової реакції".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті