Cпецпідрозділ штурмовиків "Характерник" стримуює хвилі ворожого наступу на Авдіївку

У Страткомі ЗСУ повідомили про штурмовиків з Авдіївки – спецпідрозділ «Характерник» 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, який мужньо бʼється з окупантами. Про це йдеться у Телеграм-каналі комітета 4 грудня.

"На початку повномасштабного вторгнення був сформований як рота охорони. Згодом було ухвалене рішення щодо перепрофілювання підрозділу для виконання більш складних завдань. Наразі рота охорони виконує функції штурмового підрозділу та є своєрідним «гарячим резервом» командування", - пишуть у Стратегічному комітеті. 

Зазначається, що зараз «Характерники» разом із іншими підрозділами бригади стримують хвилі ворожого наступу на Авдіївку. Посилюють, утримують та відбивають позиції у смузі відповідальності 110-ї ОМБр.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті