Cпецпідрозділ штурмовиків "Характерник" стримуює хвилі ворожого наступу на Авдіївку

У Страткомі ЗСУ повідомили про штурмовиків з Авдіївки – спецпідрозділ «Характерник» 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, який мужньо бʼється з окупантами. Про це йдеться у Телеграм-каналі комітета 4 грудня.

"На початку повномасштабного вторгнення був сформований як рота охорони. Згодом було ухвалене рішення щодо перепрофілювання підрозділу для виконання більш складних завдань. Наразі рота охорони виконує функції штурмового підрозділу та є своєрідним «гарячим резервом» командування", - пишуть у Стратегічному комітеті. 

Зазначається, що зараз «Характерники» разом із іншими підрозділами бригади стримують хвилі ворожого наступу на Авдіївку. Посилюють, утримують та відбивають позиції у смузі відповідальності 110-ї ОМБр.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті