Число жертв землетрусу в Туреччині перевищило 5,4 тис, понад 31 тис жителів отримали поранення

Число жертв двох руйнівних землетрусів з епіцентром у турецькій провінції Кахраманмараш досягло 5434 людей, ще 31 777 жителів Туреччини отримали поранення. Про це 7 лютого повідомляє агентство "Анадолу".

Згідно з турецьким Управлінням з ліквідації наслідків НС (AFAD), внаслідок стихійного лиха зруйновано 5775 будівель.

Руйнівний землетрус відчули і в сусідніх країнах, у тому числі в Сирії. За останніми даними, у сирійських провінціях Ідліб, Алеппо, Хама, Латакія та Ракка загинуло понад 1,6 тис. осіб.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті