Внаслідок нових землетрусів у Туреччині шестеро людей загинуло, ще 294 отримали поранення

Нові землетруси у Туреччині призвели до жертв та постраждалих. Про це повідомляє турецьке агентство TRT Haber.

Землетрус магнітудою 6,4 стався в центрі району Дефне в Хатаї. Після землетрусу було зафіксовано 32 афтершоки, найбільший з яких був 5,8. Загинуло 6 осіб, 294 людини отримали поранення, з них 18 у важкому стані.

Згідно з інформацією на веб-сайті Президентства з ліквідації наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій (AFAD), землетрус стався в районі Дефне міста Хатай о 20:04. Землетрус магнітудою 6,4, який також відчувався в прилеглих провінціях, відбувався на глибині 16,7 кілометра.

Через 3 хвилини в центрі міста Самандаґ стався ще один землетрус магнітудою 5,8.

Як повідомлялося раніше, турецькій провінції Хатай стався новий землетрус. Там розташований російський металургійний завод.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті