У турецькій провінції Хатай стався новий землетрус. Там розташований російський металургійний завод

Влада Туреччини повідомила про другий землетрус у провінції Хатай магнітудою 5,8, - передає Телеграм-канал FREEДОМ.

"Турецькі ЗМІ показують кадри нових руйнувань - по будівлі пішли тріщини, його оточили. Повідомляють про повне відключення електрики в провінції. ЗМІ також пишуть, що в Хатаї обрушилася дорога до польового госпіталю, туди тепер не може проїхати швидка допомога", - йдеться у повідомленні. 

У той же час, сьогодні турецьке агентство "Анадолу" до повторного землетрусу повідомило, що після перерви, спричиненої землетрусом, який стався на південному сході Туреччини 6 лютого, в Хатаї повертається в нормальний режим роботи металургійний завод Metalurji, який входить до групи російського ПАТ «Магнітогорський металургійний комбінат».

"Фахівці провели огляд виробничого майданчика та агрегатів і встановили, що завод у районі Дертйол південної турецької провінції Хатай уникнув серйозних пошкоджень", - наголошується в повідомленні.

Про те, чи буде відновлено виробництво на російському заводі через новий землетрус, не повідомляється.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті