На півдні Туреччини відбулося майже 100 афтершоків після нового землетрусу

Близько 90 повторних сейсмічних поштовхів послідувало після нового землетрусу на півдні Туреччини, повідомляють турецькі ЗМІ з посиланням на Управління боротьби зі стихійними лихами та НС (AFAD), - пише "Інтерфакс.Україна".

Магнітуда найпотужнішого афтершоку становила 5,8.

В AFAD зазначили, що направили до провінції Хатай, яка постраждала від стихії, пошуково-рятувальні команди.

Землетрус магнітудою 6,4 стався на півдні Туреччини напередодні увечері. За останніми даними, загинули шестеро людей і 294 дістали поранень.

Стихія обрушилася на райони, які вже сильно постраждали раніше в лютому. Потужний землетрус магнітудою 7,7 стався в Туреччині у ніч проти 6 лютого. Кількість жертв тоді перевищила 41 тис. осіб. Цей землетрус спричинив серйозні руйнування та жертви і в сусідній Сирії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті