На півдні Туреччини відбулося майже 100 афтершоків після нового землетрусу

Близько 90 повторних сейсмічних поштовхів послідувало після нового землетрусу на півдні Туреччини, повідомляють турецькі ЗМІ з посиланням на Управління боротьби зі стихійними лихами та НС (AFAD), - пише "Інтерфакс.Україна".

Магнітуда найпотужнішого афтершоку становила 5,8.

В AFAD зазначили, що направили до провінції Хатай, яка постраждала від стихії, пошуково-рятувальні команди.

Землетрус магнітудою 6,4 стався на півдні Туреччини напередодні увечері. За останніми даними, загинули шестеро людей і 294 дістали поранень.

Стихія обрушилася на райони, які вже сильно постраждали раніше в лютому. Потужний землетрус магнітудою 7,7 стався в Туреччині у ніч проти 6 лютого. Кількість жертв тоді перевищила 41 тис. осіб. Цей землетрус спричинив серйозні руйнування та жертви і в сусідній Сирії.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті