Нісенітниця цілковита і брехня: у Росії закликали заборонити турецькі серіали

Депутат держдуми Віталій Мілонов закликав заборонити показ турецьких серіалів. Про це пишуть росЗМІ 10 липня.

"Треба заборонити турецькі серіали. Тому що турецькі серіали - це нісенітниця цілковита. Це брехня від початку до кінця... Ці торговці кебабами, які раптом вирішили, що вони хороші актори. Там жодного толкового актора немає, у Туреччині всі бездарні абсолютно, дешеві фігляри", - сказав Мілонов.

Він також порівняв чоловіків у турецьких телесеріалах із рахат-лукумом, який, на думку парламентарія, "несмачний і дуже солодкий, від якого діабет".

"Там усе неправда", - додав Мілонов.

Не варто забувати, що росіяни є джерелом великого російського мистецтва, і не Росія повинна перекладати турецькі серіали і якісь японські фільми, "а вони повинні нас перекладати", вважає росдепутат.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті