"Буває, стріляємо і по своїх": рашисти в Україні воюють наосліп (перехоплення ГУР)

Рашисти в Україні воюють наосліп і іноді відкривають вогонь по "своїх". Про це йдеться в черговому перехопленні від Головного управління розвідки Міноборони.

"Ми стріляємо наосліп. Ми навіть не знаємо куди, по яким цілям... Буває стріляємо і по своїх", - заявляє ворожий артилерист у телефонній розмові.

Також окупант у розмові розповів про великі втрати у його підрозділі, а також про тяжке поранення командира їхнього батальйону.

"Півтора місяця половина мозку не працювала і половина тіла. Наразі відновилося. Він нікого не дізнається. Ну і все, він дурень", - зазначив росіянин.

Що ж до вбитих, то в його підрозділі їх кількість сягає двохсот осіб. У тому числі тому, що поранених рашисти часто залишають, бо "вони на х** нікому не потрібні".

В результаті поранені окупанти вмирають у полі, оскільки їх ніхто не забирає. При цьому найбільше окупант боїться не смерті, а "червоній печатки" у документі, що він відмовився брати участь у війні.

Нагадаємо, в одному з попередніх перехоплень дружина окупанта розповіла, що солдата-бурята вбили свої офіцери-рашисти.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті