"Буває, стріляємо і по своїх": рашисти в Україні воюють наосліп (перехоплення ГУР)

Рашисти в Україні воюють наосліп і іноді відкривають вогонь по "своїх". Про це йдеться в черговому перехопленні від Головного управління розвідки Міноборони.

"Ми стріляємо наосліп. Ми навіть не знаємо куди, по яким цілям... Буває стріляємо і по своїх", - заявляє ворожий артилерист у телефонній розмові.

Також окупант у розмові розповів про великі втрати у його підрозділі, а також про тяжке поранення командира їхнього батальйону.

"Півтора місяця половина мозку не працювала і половина тіла. Наразі відновилося. Він нікого не дізнається. Ну і все, він дурень", - зазначив росіянин.

Що ж до вбитих, то в його підрозділі їх кількість сягає двохсот осіб. У тому числі тому, що поранених рашисти часто залишають, бо "вони на х** нікому не потрібні".

В результаті поранені окупанти вмирають у полі, оскільки їх ніхто не забирає. При цьому найбільше окупант боїться не смерті, а "червоній печатки" у документі, що він відмовився брати участь у війні.

Нагадаємо, в одному з попередніх перехоплень дружина окупанта розповіла, що солдата-бурята вбили свої офіцери-рашисти.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті