Бундестаг знову провалив голосування щодо далекобійних ракет Taurus для України

Бундестаг знову провалив голосування за проєкт резолюції щодо постачання в Україну далекобійних ракет Taurus. Про це повідомляє ЛІГА з посиланням на Die Welt.

Пропозиція, внесена парламентською групою Християнського демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу, не була підтримана. Журналісти зазначають, що саме "Тауруси" у документі не були прямо згадані, але всі характеристики вказаної там далекобійної зброї підпадали під них.

"За" проголосували 182 депутати, проти – 480, утрималися – п'ятеро. 

Раніше у Бундестазі висловлювали побоювання щодо ідеї надання Україні Taurus – мовляв, у разі передавання ракет у Німеччині вони "зникнуть", а Берлін наразі нібито не має можливості виробляти Taurus в осяжному майбутньому. Виробник Taurus спростував це – заявив, що зможе у найкоротші терміни поповнити запаси.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц запропонував Україні почекати "кращого моменту" для передачі ракет Taurus. 

Як повідомлялося, у Міноборони Німеччини заявили, що "ракети Taurus не змінять правила гри у війні в Україні". 

Також нагадаємо, що  Шольц збирався дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті