Бундестаг знову провалив голосування щодо далекобійних ракет Taurus для України

Бундестаг знову провалив голосування за проєкт резолюції щодо постачання в Україну далекобійних ракет Taurus. Про це повідомляє ЛІГА з посиланням на Die Welt.

Пропозиція, внесена парламентською групою Християнського демократичного союзу та Християнсько-соціального союзу, не була підтримана. Журналісти зазначають, що саме "Тауруси" у документі не були прямо згадані, але всі характеристики вказаної там далекобійної зброї підпадали під них.

"За" проголосували 182 депутати, проти – 480, утрималися – п'ятеро. 

Раніше у Бундестазі висловлювали побоювання щодо ідеї надання Україні Taurus – мовляв, у разі передавання ракет у Німеччині вони "зникнуть", а Берлін наразі нібито не має можливості виробляти Taurus в осяжному майбутньому. Виробник Taurus спростував це – заявив, що зможе у найкоротші терміни поповнити запаси.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц запропонував Україні почекати "кращого моменту" для передачі ракет Taurus. 

Як повідомлялося, у Міноборони Німеччини заявили, що "ракети Taurus не змінять правила гри у війні в Україні". 

Також нагадаємо, що  Шольц збирався дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті