Будні окупантів: "Кишки самі валяються… Голова й рука лишились від нього" (перехоплення ГУР)

Військовослужбовець РФ розповідає дружині по телефону про невдалий наступ солдатів РФ, списання смертей від недбалості рашистський командирів на роботу ЗСУ й про те, що лишається від загиблих. Про це свідчить перехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони 11 лютого.

"Дивлюсь, пара йде… Я думав, від ракети. Повертаюсь – а то кишки самі валяються… Одна голова та одна рука залишилася тільки від нього", – розповідає чоловік про загибель одного з окупантів.

Решта його історій є такими:

"Це наших недоумків командирів треба звинувачувати, дебіли... Вони на смерть відправили, козли";

"Їх не покарають ось цих, хто не надіслав допомоги… Їм ще медалі за це дадуть";

"Евакуація, як завжди, за 2 км від нас".

Розповідає він і про те, як російські сапери прочищали дорогу для танка і випадково підірвали будинок, де було 15 окупантів.

 

Раніше було опубліковано перехоплення, яке свідчить, що звірства рашистів викликають шок навіть у їхніх дружин: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті