Буданов звернувся до російських військових: "Буде ще гірше. У вас є вибір – померти чи врятувати своє життя"

Начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов звернувся до російських військовослужбовців. Відповідне відео опубліковано ГУР Міноборони України 22 травня.

Буданов розповів, що треба робити російським військовим, щоби вижити.

"Вже більше року кремлівський режим не може досягти жодної мети, поставленої на початку вторгнення в Україну. Я звертаюся до російських військових, до тих, кому пощастило вижити у м'ясних штурмах та розбитих окопах – буде ще гірше. У вас є вибір – померти чи врятувати своє життя", – сказав Буданов.

Він розповів, що в Україні діє державний проект "Хочу жити", який допомагає військовослужбовцям Росії.

"Наші спецпідрозділи вже вивели сотні російських солдатів через лінію фронту. Тепер вони у безпеці, живуть у нормальних умовах, під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста, з триразовим харчуванням, можливістю дзвонити додому та отримувати посилки", – сказав Буданов.

Він додав, що всі, хто здався в полон за проектом "Хочу жити", оформляються, як ті, хто потрапив у полон у бою, тому в Росії їм продовжують нараховувати і "бойові", і зарплату.

"У них також є вибір - пересидіти війну і повернутися додому, після її завершення, або не повертатися до Росії взагалі", - сказав начальник ГУР.

Він зазначив: ті, хто проходить за проектом "Хочу жити", мають право просити притулок в Україні та низці інших країн Європейського Союзу.

"Ви можете закінчити війну вже зараз. Не потрібно чекати, поки вас уб'ють або важко ранять. Звертайтеся в проект "Хочу жити" і ми допоможемо витягнути вас з "м'ясорубки", що насувається, - сказав Буданов.

Статті

Луганськ
09.09.2024
17:02

Правда і міф про російську гуманітарку. Луганський щоденник

Може, це жорстоко, але часто виходило, що допомогу отримував той, хто міг про неї написати та попросити, хто мав доступ до соціальних мереж, хто був наполегливий. Зрозуміло, що люди похилого віку до цієї категорії не належать.
Донбас
08.09.2024
17:44

У «ДНР» замислилися: як пояснити людям, за що їм усе це. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня окупаційна влада Донбасу визнала, що жителі «ДНР/ЛНР», особливо окупованих після 2022 року районів, м'яко кажучи, не повною мірою відчувають радість «визволення» і приходу «русского мира». На них не діє міф про те, що десять років...
Країна
06.09.2024
11:06

12-годинні виклики, реформування і «Надія». Як "швидка" виконує свої функції у прифронтовій Дніпропетровщині

Зараз додалося викликів… Ми всі розуміємо які. У нас щоденні транспортування військових, я не буду говорити, з яких локацій. Першими працюють військові медики, ми забираємо поранених військових в лікарнях першого контакту або стабілізаційних пунктах
Всі статті