Дружина американського "воєнкора Техасу" в Донецьку повідомила про вбивство чоловіка. Паблік РФ пише про зґвалтування "шпигуна" групою військових

Дружина зниклого в Донецьку "добровольця і воєнкора" Рассела Бентлі ("Техас") Людмила повідомила, що його вбито. Про це вона пише в соцмережах.

"Я дуже сподіваюся, що виродкам, які це вчинили, вже ніхто і нічого не допоможе...", - пише вона.

У місцевому сегменті соцмереж також пишуть:

"Подробиць поки що немає. Раніше в мережі писали, що волонтера взяли люди у військовій формі. Виходить, що його вбили у нас, а значить хтось зі своїх. Знайти суку і розстріляти!", - пишуть адміни донецьких пабліків.

Пізніше в російському ТГК "Кремлівська табакерка" з'явилося повідомлення про те, що "Техас" був зґвалтований групою військовослужбовців у "ДНР".

"Він був затриманий 8 квітня за підозрою в шпигунстві на користь країн НАТО. Група військових була сильно п'яна. Комусь здалося, що "Техас" знімав нашу військову техніку. Почалися пред'яви. Загалом його затримали. Один із військових звинуватив американця в тому, що в Донецьку часто прилітає в місця, де перед цим побував "Техас"", - сказали співрозмовники пабліка.

"Співрозмовники натякнули, що після зґвалтування один з офіцерів сказав, що відпускати американця вже не можна. Його доля невідома, проте є підстави вважати, що він уже може бути мертвий. Залишається сподіватися, що це не так. Дружині "Техаса" рекомендували не здіймати зайвого галасу, однак вона вирішила винести історію із затриманням у публічну площину", - повідомляє російський ТГК.

Раніше повідомлялося, що Бентлі Рассела Боннера в окупованому Донецьку викрали російські танкісти. Про це йдеться в заяві його донецької дружини Людмили Бентлі.

Нагадаємо, що "главк МВС по ДНР" 12 квітня повідомив, що в Донецьку зник "доброволець і воєнкор" зі США Бентлі Рассел Боннер (більш відомий як "Техас").

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті