Буданов: РФ уже півтора місяці отримує снаряди від Північної Кореї

РФ уже півтора місяці отримує снаряди від Північної Кореї. Про це заявив начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов, коментуючи зустріч у росії двох диктаторів – Кім Чен Ина та путіна, пише видання "NV" 14 вересня.

"Коли кажуть, що зараз Путін відпише чи підпише – це все фальш, бо ще півтора місяця тому все було узгоджено і почалося відвантаження снарядів з Північної Кореї", – сказав Буданов.

За його словами, КНДР постачає в РФ 122-мм та 152-мм боєприпаси до радянських гармат, ракети до РСЗВ "Град" та певну кількість танкових снарядів.

Раніше повідомлялось, що путін і Кім Чен Ин публічно не говорили про постачання снарядів і ракет для війни проти України. Але афішували боротьбу з "імперіалізмом".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті