Путін і Кім Чен Ин публічно не говорили про постачання снарядів і ракет для війни проти України. Але афішували боротьбу з "імперіалізмом"

Президент РФ путін і лідер КНДР Кім Чен Ин, після екскурсії на російському космодромі "Восточный" провели переговори. Спочатку за участю делегацій, потім віч-на-віч. Загалом вони тривали приблизно дві години. Про ймовірні поставки північнокорейських снарядів і ракет для війни проти України перед камерами нічого сказано не було, - пише "ВВС/Русская служба".

"Я сподіваюся, що ми завжди будемо разом у боротьбі проти імперіалізму і [у справі] будівництва суверенної держави", - сказав на початку переговорів Кім Чен Ин.

Потім за обідом Кім Чен Ин підняв тост і знову заговорив про імперіалістів, підтримавши в такий спосіб риторику Путіна, який уже другий рік виправдовує війну проти України нібито існуючою західною загрозою для російського суверенітету.

Путін на обіді заговорив про японських мілітаристів, яких у 1945 році "пліч-о-пліч громили" радянські та корейські солдати, а також стверджував, що Москва і Пхеньян діють "в ім'я миру, стабільності".

Про постачання північнокорейських боєприпасів і на обіді нічого сказано не було, але Кім Чен Ин побажав "російській армії і народу" здобути "велику перемогу у священній боротьбі за покарання великого зла, що претендує на гегемонію і живить експансіоністську ілюзію".

Після обіду Кім Чен Ин поїхав, але поки він залишається в росії. Путін повідомив журналістам, що лідер КНДР відвідає заводи в Комсомольську-на-Амурі, де виробляють цивільну і бойову техніку, а також заїде до Владивостока.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті