Буданов прокоментував можливі розбіжності між Зеленським і Залужним та те, що плани контрнаступу України потрапили до Кремля

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов підтвердив, що інформація про плани українського контрнаступу дійсно потрапила у Кремль, і з цього приводу ГУР наразі "вживає серйозних заходів". Про це Буданов сказав в інтерв'ю "CBC News", опублікованому 29 лютого.

"У нас була, скажімо так, інформація, докази того, що ці плани стали відомі Російській Федерації. Це серйозна проблема, і ми вживаємо певних заходів", - сказав Буданов в підтвердження слів Зеленського про те, що плани контрнаступу України потрапили на стіл у Кремлі ще до того, як він розпочався. 

"Я не скажу більше, ніж президент", - сказав Буданов щодо витоку розвідданих.

Крім того, Буданов висловив сумнів, що між президентом Володимиром Зеленським та колишнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним могли бути якісь розбіжності, аргументуючи тим, що робіжності неможливі між керівником і підлеглим.

"Відповідаючи на запитання про очевидний розкол, Буданов сказав, що навряд чи можуть бути особисті розбіжності між чоловіками, коли один з них є "прямим підлеглим іншого", - пише видання. 

Раніше повідомлялось, що Буданов назвав умови, за яких Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025 році.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті