Буданов назвав умови, за яких Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025 році

Якщо Україна матиме достатню підтримку партнерів та продовжить тримати оборону у цьому році, то зможе перейти в контрнаступ у 2025-му. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю амерриканському виданню  The Wall Street Journal.

Буданов зазначив, що після виходу українських сил з Авдіївки ситуація на фронті залишається складною, однак у ворога також є проблеми  - росіяни витрачають більше боєприпасів, ніж можуть виготовити, а більшість поставлених торік у війська танків - старі.

Російська професійна армія була значною мірою знищена в перший рік вторгнення, і тепер ворог кидає в бій непідготовлених призовників, також зазначив Буданов.

За його словами, повна окупація Донецької та Луганської областей залишається пріоритетною метою російських військ у 2024 році, але досягти її вони навряд чи зможуть: у них не вистачить сил.

Буданов також назвав "цікавим" питання, чи будуть партнери України готові забезпечити її озброєнням та боєприпасами на весь рік.

Як повідомлялося, уздовж кордону з Україною росіяни розгорнули 48 пускових установок "Іскандер".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті