Британські урядовці в приватному порядку закликали Німеччину передати Україні ракети Taurus й запропонували варіант - Bloomberg

Члени британського уряду у приватному порядку закликали уряд Німеччини передати Україні ракети Taurus. Про це з посиланням на власні джерела в уряді Великої Британії повідомляє американська інформагенція Bloomberg 1 березня.

"Уряд Великої Британії в приватному порядку закликав Німеччину надати уряду в Києві ракети Taurus великої дальності, оскільки Лондон висловив роздратування щодо коментарів канцлера Німеччини Олафа Шольца з приводу британської активності в Україні", - йдеться в повідомленні.

Посилаючись на осіб, знайомих із цим питанням, Bloomberg пише, що "високопоставлені британські міністри та офіційні особи неодноразово давали зрозуміти Німеччині, що Україна гостро потребує ракет Taurus". 

Зазначається, що Велика Британія запропонувала варіанти розв'язання проблеми, у тому числі такий: угода з обміну, згідно з якою Велика Британія поставить Києву більше своїх власних ракет Storm Shadow, а Німеччина потім поповнить запаси Великої Британії запасними ракетами великої дальності.

Раніше повідомлялось, що Британія не допомогає ЗСУ у наведенні ракет Storm Shadow, про що заявляв Шольц.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті