Британські урядовці в приватному порядку закликали Німеччину передати Україні ракети Taurus й запропонували варіант - Bloomberg

Члени британського уряду у приватному порядку закликали уряд Німеччини передати Україні ракети Taurus. Про це з посиланням на власні джерела в уряді Великої Британії повідомляє американська інформагенція Bloomberg 1 березня.

"Уряд Великої Британії в приватному порядку закликав Німеччину надати уряду в Києві ракети Taurus великої дальності, оскільки Лондон висловив роздратування щодо коментарів канцлера Німеччини Олафа Шольца з приводу британської активності в Україні", - йдеться в повідомленні.

Посилаючись на осіб, знайомих із цим питанням, Bloomberg пише, що "високопоставлені британські міністри та офіційні особи неодноразово давали зрозуміти Німеччині, що Україна гостро потребує ракет Taurus". 

Зазначається, що Велика Британія запропонувала варіанти розв'язання проблеми, у тому числі такий: угода з обміну, згідно з якою Велика Британія поставить Києву більше своїх власних ракет Storm Shadow, а Німеччина потім поповнить запаси Великої Британії запасними ракетами великої дальності.

Раніше повідомлялось, що Британія не допомогає ЗСУ у наведенні ракет Storm Shadow, про що заявляв Шольц.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті