Британія не допомогає ЗСУ у наведенні ракет Storm Shadow, про що заявляв Шольц

Україна самостійно використовує та наводить на цілі далекобійні ракети Storm Shadow у війні з Росією. Британія не бере участі у цьому процесі. Про це заявив представник міністерства оборони Великої Британії, повідомляє The Guardian, - пише РБК-Україна.

"Використання Україною Storm Shadow та процеси націлювання - це справа Збройних сил України", - заявив представник міноборони.

Він додав, що Британія, поряд з іншими союзниками, надає Україні низку озброєння, щоб допомогти їй протистояти незаконній та неспровокованій агресії Росії.

Як повідомлялося, Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти постачання Україні далекобійних ракет Taurus, оскільки, на його думку, це може втягнути його країну у війну з РФ. Він зазначив, що ракети Taurus є зброєю далекої дії.

"І те, що роблять англійці та французи в плані контролю за цілями, неможливо зробити в Німеччині. Це знає кожен, хто мав справу з цією системою", - додав канцлер.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті