Британська розвідка підтверджує, що "вагнерівці" повертаються воювати в Україну

Сотні найманців екс-ПВК "Вагнер" повертаються до Бахмута, проте їхній точний статус наразі незрозумілий. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

"Останніми тижнями до сотень бійців, які раніше були пов’язані з приватною військовою компанією (ПВК) "Групи Вагнера", ймовірно, почали передислокуватися в Україну як окремі особи, так і у складі невеликих груп, які воюють на боці різноманітних проросійських підрозділів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що точний статус передислокованого персоналу незрозумілий, але, ймовірно, окремі особи перейшли до частин офіційних сил Міністерства оборони РФ та інших ПВК.

"Кілька звітів свідчать про концентрацію ветеранів Вагнера навколо Бахмута: їхній досвід, ймовірно, буде особливо затребуваним у цьому секторі. Багато хто знайомий із нинішньою лінією фронту та місцевою українською тактикою, бо минулої зими воював на тій самій місцевості", - пише розвідка Великобританії.

Як повідомлялося раніше, путін доручив екс-начальнику штабу "Вагнера" Трошеву формувати "добровольчі підрозділи".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті