Путін доручив екс-начальнику штабу "Вагнера" Трошеву формувати "добровольчі підрозділи"

Колишньому начальнику штабу ПВК "Вагнер" Андрію Трошеву путін доручив формувати "добровольчі підрозділи". Про це йшлося на їхній зустрічі вранці 29 вересня, пишуть росЗМІ.

"Пресслужба Кремля вранці 29 вересня опублікувала повідомлення про зустріч президента РФ із заступником міністра оборони Юнус-Беком Євкуровим і Андрієм Трошевим - командиром ПВК Вагнера з позивним "Сєдой". Зустріч, судячи зі стенограми, путін розпочав зі звернення до Трошева, рід занять якого не уточнюють ні в розмові, ні на сайті Кремля", - ідеться в повідомленні.

"Андрію Миколайовичу, ...на останній зустрічі ми говорили про те, що ви займетеся формуванням добровольчих підрозділів, які можуть виконувати різні бойові завдання, передусім, звісно, у зоні спеціальної військової операції (СВО). Ви самі понад рік воювали в такому підрозділі. Знаєте, що це таке, як це робиться, знаєте про питання, які потрібно завчасно вирішувати, щоб бойова робота йшла найкращим і найуспішнішим чином", - сказав путін Трошеву.

За інформацією росЗМІ, до складу добровольчих формувань увійде велика кількість екс-найманців ПВК "Вагнер".

Тим часом прес-секретар путіна Дмитро Пєсков заявив, що Трошев уже працює в Міноборони РФ.

Раніше повідомлялося, що ПВК "Вагнер" заявляє про продовження "своєї роботи" в Африці та Білорусі.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті