Британська розвідка підтверджує, що "вагнерівці" повертаються воювати в Україну

Сотні найманців екс-ПВК "Вагнер" повертаються до Бахмута, проте їхній точний статус наразі незрозумілий. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

"Останніми тижнями до сотень бійців, які раніше були пов’язані з приватною військовою компанією (ПВК) "Групи Вагнера", ймовірно, почали передислокуватися в Україну як окремі особи, так і у складі невеликих груп, які воюють на боці різноманітних проросійських підрозділів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що точний статус передислокованого персоналу незрозумілий, але, ймовірно, окремі особи перейшли до частин офіційних сил Міністерства оборони РФ та інших ПВК.

"Кілька звітів свідчать про концентрацію ветеранів Вагнера навколо Бахмута: їхній досвід, ймовірно, буде особливо затребуваним у цьому секторі. Багато хто знайомий із нинішньою лінією фронту та місцевою українською тактикою, бо минулої зими воював на тій самій місцевості", - пише розвідка Великобританії.

Як повідомлялося раніше, путін доручив екс-начальнику штабу "Вагнера" Трошеву формувати "добровольчі підрозділи".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті