Британія виділить зимовий пакет допомоги Україні на £29 мільйонів

Велика Британія оголосила про зимовий пакет гуманітарної допомоги для України в розмірі 29 млн фунтів та спрямування ще 7,75 млн фунтів на посилення підтримки найбільш уразливих верств населення. Про це йдеться у повідомленні Британського уряду, передає Укрінформ.

Зазначається, що напередодні візиту до Сполучених Штатів міністр закордонних справ Девід Камерон оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги в розмірі 29 мільйонів фунтів стерлінгів для України та спрямування ще 7,75 мільйона фунтів на гуманітарну діяльність, яка буде зосереджена на потребах найбільш уразливих верств населення України, таких як жінки, дівчата, літні люди та люди з обмеженими можливостями.

Виділення фінансування є частиною загальної гуманітарної допомоги Британії в розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів Україні та регіону у 2023–2024 роках, як було оголошено на Конференції відновлення України в червні. Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка Сполученого Королівства для України зараз становить 9,3 мільярда фунтів, підкреслив уряд.

Підтвердження підтримки України в її боротьбі з російською агресією також є однією з цілей візиту глави МЗС Британії до США.

Крім того, уряд Королівства поінформував, що в середу країна запровадить низку санкцій проти військових постачальників, які підтримують військову машину володимира путіна.

“Іноземні постачальники, які експортують обладнання та запчастини до Росії, є одними з десятків осіб і груп, на яких будуть накладені санкції, щоб позбавити Путіна ресурсів, необхідних йому для його незаконної війни в Україні”, – наголошено в повідомленні.

Як повідомлялося, посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс у середу запевнив у подальшій підтримці української армії.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті