Британія введе санкції проти постачальників обладнання для армії РФ та оголосить про "зимову" допомогу Україні

Велика Британія 6 грудня запровадить низку санкцій проти іноземних постачальників, які експортують військове обладнання і деталі до РФ, а також оголосить про надання Україні "зимового" пакету допомоги на 37 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомила пресслужба британського уряду.  

Зазначається, що санкції проти осіб і груп постачальників покликані позбавити диктатора путіна ресурсів, необхідних для його незаконної війни в Україні.

"Ми залишаємося непохитними у нашій підтримці України. Якщо ми дозволимо агресії путіна досягти успіху, це підбадьорить тих, хто кидає виклик демократії і загрожує нашому способу життя. Ми не можемо дозволити їм перемогти", - заявив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон.

Він також повідомив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги Україні у розмірі 29 млн фунтів стерлінгів, а також про виділення ще 7,75 млн фунтів стерлінгів на гуманітарну діяльність, спрямовану на потреби найбільш вразливих верств населення України.

Виділене фінансування є частиною загального обсягу гуманітарної допомоги Великої Британії Україні у розмірі 127 млн фунтів стерлінгів на 2023-2024 роки.

Також відомо, що сьогодні Кемерон прибуде до США, щоб "підтвердити міцність британсько-американських відносин і підтримку України в боротьбі проти російської агресії".

Як повідомлялося, Британія постачатиме Україні збагачений уран до 2035 року.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті