Британія передала броньовик для доставки допомоги у прифронтові лікарні Донеччини

Броньовану автівку від благодійників з Великої Британії отримали волонтери, які доставляють медичне обладнання для прифронтових лікарень Донеччини. Про це 26 серпня повідомляє "Суспільне".

Ця машина, за словами волонтера Сергія Івланчика, була інкасаторською, її переобладнали для роботи в Україні. Попередню волонтерську машину побило уламками під час обстрілу в прифронтовій зоні.

Крім броньованого автомобіля, з Британії передали медикаменти, які доставлятимуть військовим та у прифронтові медичні заклади.

"Ми працюємо виключно з лікарнями на сході та військовим шпиталями. Це більш як 30 лікарень, в які ми постачаємо ліки, засоби та матеріали для медичного обладнання та тактичну медицину", - розповів голова фонду "Милосердя та доров'я" Олександр Яцина.

Як повідомлялося, у Донецькій області волонтери передали дрони та медикаменти захисникам на фронті.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті