У Донецькій області волонтери передали дрони та медикаменти захисникам на фронті

Волонтери гуманітарної місії Міжнародного штабу допомоги українцям привезли для захисників, які боронять Україну на Донеччині, дрони та медикаменти. Про це 17 серпня повідомила прес-служба Донецької ОВА.

Зазначається, що безпілотники передані в рамках проєкту "1000 дронів для України". Всього наразі до регіону волонтери доставили понад 350 дронів, і робота у цьому напрямку триватиме.

"Ми сьогодні дякуємо нашим партнерам за постійну підтримку Сил оборони України. Обласна влада і надалі буде продовжувати конструктивний діалог з усіма фондами та меценатами, які сприяють підтримці обороноздатності України", - сказав заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін. 

Також він подякував народу Канади за надану допомогу у вигляді медикаментів та додав, що ця допомога – не просто гуманітарний вантаж, це сотні збережених життів наших захисників.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті