Британія передала броньовик для доставки допомоги у прифронтові лікарні Донеччини

Броньовану автівку від благодійників з Великої Британії отримали волонтери, які доставляють медичне обладнання для прифронтових лікарень Донеччини. Про це 26 серпня повідомляє "Суспільне".

Ця машина, за словами волонтера Сергія Івланчика, була інкасаторською, її переобладнали для роботи в Україні. Попередню волонтерську машину побило уламками під час обстрілу в прифронтовій зоні.

Крім броньованого автомобіля, з Британії передали медикаменти, які доставлятимуть військовим та у прифронтові медичні заклади.

"Ми працюємо виключно з лікарнями на сході та військовим шпиталями. Це більш як 30 лікарень, в які ми постачаємо ліки, засоби та матеріали для медичного обладнання та тактичну медицину", - розповів голова фонду "Милосердя та доров'я" Олександр Яцина.

Як повідомлялося, у Донецькій області волонтери передали дрони та медикаменти захисникам на фронті.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті