Бригада "Азов" показала свіжі відео боїв на Кремінському напрямку в Луганській області

Відео боїв на Луганщині розмістила 12-та бригада спеціального призначення "Азов" НГУ у Телеграм 24 лютого. на одному відео - кадри фронтових буднів бійців бригади "Азов" у Серебрянському лісництві. На другому показано, як бійці 12-ої бригади спеціального призначення "Азов" НГУ та 1-ої бригади оперативного призначення "Буревій" НГУ відбивають ворожий штурм на Кремінському напрямку. Ворог почав наступ зі спроби розмінування. Для захоплення позицій захисників окупанти задіяли танки і піхоту. Штурм був відбитий за підтримки ударних дронів і артилерії. Після знищення бронетехніки і важких втрат, окупанти відступили, а бійці бригад "Азов" та "Буревій" провели зачистку позицій.

Раніше повідомлялось, що мешканці села Дякове Луганської області зняли на відео падіння збитого російського літака.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті