Мешканці села Дякове Луганської області зняли на відео падіння збитого російського літака

Відео падіння літака, збитого над селом Дякове Луганської облатсі, зняли місцеві мешканці. Його виклала низка місцевих Телеграм-каналів, у тому числі "Северодонецк. ЛХС 1934". За кадром чути жіночі голоси, які нецензурно коментують побачене.

Раніше командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Микола Олещук у своєму Телеграм-каналі повідомив про знищення одразу трьох ворожих літаків 17 лютого.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті