Більше половини українських біженців у Британії вже знайшли роботу

За даними дослідження Управління національної статистики Великої Британії (ONS), серед українців, які втекли від війни та в'їхали в країну за гуманітарними програмами, значно зріс відсоток тих, хто тут знайшов роботу, порівняно з червнем цього року. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Згідно з опитуванням, більше половини українців, які приїхали до Британії в рамках гуманітарних візових програм, повідомили у листопаді, що працюють. У червні таких було менше ніж 20%.

Також зросла кількість респондентів, які заявили, що можуть спілкуватися англійською "більш-менш достатньою мірою або на більшість тем".

Проте, згідно з опитуванням, головна проблема з працевлаштуванням - те, що знань англійської не вистачає для виконання службових обов'язків. Про це повідомили понад половину опитаних.

Відсоток опитаних, які сказали, що у них "достатньо грошей, щоб прогодувати себе та своїх утриманців протягом наступних трьох місяців", також збільшився з 37% до 60%.

Водночас результати показали, що половина опитаних повідомила про труднощі при влаштуванні на роботу у Великій Британії, приблизно стільки ж мали проблеми з приватною орендою житла.

Більшість респондентів, що працюють, сказали, що вони не працюють у тому ж секторі, що і в Україні.

Половина опитаних заявила, що залишиться у Великій Британії щонайменше ще на три роки.

Управління національної статистики Великобританії попередило, що ця статистика перебуває на стадії тестування і тому не є офіційною.

У березні 2022 року уряд Великобританії запустив дві візові програми для українців, які рятуються від війни, нагадує ONS.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті