Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу

Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Telegram.

"Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу — і присвятив перемогу Україні", - повідомив він.

Напередодні в Лондоні Далакян у бою за звання чемпіона світу за версією WBA у найлегшій вазі здолав Давіда Хіменеза з Коста-Рики.

Зазначається, що для перемоги довелося відстояти усі 12 раундів, але рішення суддів було одностайне.

"У часи повномасштабної війни всі спортивні події відійшли на задній план, однак маємо цінувати кожен свій успіх. Коли кожен на своєму місці досягає максимальних результатів, тоді й країна наближається до головної перемоги", - зазначив Павло Кириленко.

 

 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті