Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу

Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Telegram.

"Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу — і присвятив перемогу Україні", - повідомив він.

Напередодні в Лондоні Далакян у бою за звання чемпіона світу за версією WBA у найлегшій вазі здолав Давіда Хіменеза з Коста-Рики.

Зазначається, що для перемоги довелося відстояти усі 12 раундів, але рішення суддів було одностайне.

"У часи повномасштабної війни всі спортивні події відійшли на задній план, однак маємо цінувати кожен свій успіх. Коли кожен на своєму місці досягає максимальних результатів, тоді й країна наближається до головної перемоги", - зазначив Павло Кириленко.

 

 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті