Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу

Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Telegram.

"Боксер із Донеччини Артем Далакян захистив титул чемпіона світу — і присвятив перемогу Україні", - повідомив він.

Напередодні в Лондоні Далакян у бою за звання чемпіона світу за версією WBA у найлегшій вазі здолав Давіда Хіменеза з Коста-Рики.

Зазначається, що для перемоги довелося відстояти усі 12 раундів, але рішення суддів було одностайне.

"У часи повномасштабної війни всі спортивні події відійшли на задній план, однак маємо цінувати кожен свій успіх. Коли кожен на своєму місці досягає максимальних результатів, тоді й країна наближається до головної перемоги", - зазначив Павло Кириленко.

 

 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті