Бойова група К-2 54 ОМБр показала нічне знищення російського блокпосту поблизу Лисичанського НПЗ

Відео нічне знищення російського блокпосту поблизу Лисичанського НПЗ розмістив Телеграм-канал бойової групи К-2 54 ОМБр 30 вересня.

"Цього разу на приціл нічному екіпажу важких ударних дронів натрапив блокпост окупантів на одній із асфальтованих доріг. Ранкова аеророзвідка виявила місця потенційного скупчення та найкращі для нанесення ураження місця, що дозволило вночі успішно та якісно виконати свою роботу", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що блокпост було знищено на ділянці Соледар-Сіверськ. Телеграм-канал "Трикутник" уточнює, що це поблизу Лисичанського НПЗ.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що спостережний пункт росіян знищено дроном-камікадзе біля Курдюмівки на Донеччині.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті