Спостережний пункт росіян знищено дроном-камікадзе біля Курдюмівки на Донеччині

Підрозділ "SIGNUM" 93-ї ОМБр прямим влучанням знищив російський спостережний пункт за допомогою FPV-камікадзе північно-східніше села Курдюмівка Донецької області 25 вересня. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "WarArchive" 26 вересня. 

Раніше було опубліковано відео детонації рашистських складів після прильотів у Сорокине на Луганщині: "Это в точку х*ярят на х*й".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті