"Це в точку х*ярять на х*й" - у мережі з'явилося нове відео детонації рашистських складів після прильотів у Сорокине на Луганщині

Нове відео з окупованого Сорокиного (до перейменування - Краснодон) на Луганщині, в яке "прилетіло" 25 вересня, опублікував Телеграм-канал "Трибун. Схід" 26 вересня. "Відеокадри вчорашньої детонації складу боєприпасів у тимчасово окупованому Сорокиному", - сказано в повідомленні. "Звідки ці прильоти? це не ППО збиває, це в точку х*ярять на х*й", - говорить за кадром місцевий житель. 

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" підтверджують прильоти в Сорокине на Луганщині. Про жертви серед окупантів мовчать.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті